Beltéri végződtető doboz

 

Optikai szálhegesztések védelmére, valamint kábel csatlakozóban történő végződtetésére szolgáló dobozok beltéri változatban.

 

Beltéri végződtető doboz termékek

 - Beltéri fali végződtető doboz
- 2xSC szimplex, 2xLC duplex toldó hely
- Kötőtálcával
- Patch kábel csatlakozó védő ajtóval ellátva
- Méret: 130mm x 83mm x 24mm
FOMOB1-44
 - Beltéri fali végződtető doboz
- SC duplex, LC quad toldó hely
- Kötőtálcával
- Patch kábel csatlakozó védő ajtóval ellátva
- Méret: 117mm x 86mm x 23mm
FOMOB1-4
 - Beltéri fali végződtető doboz
- SC szimplex, LC duplex toldó hely
- Kötőtálcával
- Patch kábel csatlakozó védő ajtóval ellátva
- Méret: 117mm x 86mm x 23mm
FOMOB1-2
 - Beltéri optikai rendező
- C-sínre vagy falra szerelhető
- 4xSC szimplex, vagy 4xLC duplex toldó hely
- Kötőtálcával (4 db zsugorcsőnek hely)
- Méret: 80mm x 80mm x 28mm
FOMOB-C8
 - 45x45-ös rendszerű
- 3db 22,5x45 mm-es modul helyezhető bele
- 3db optikai duplex kifejtésére
- 3db keystone UTP / HDMI / VGA / USB kifejtésére
- 180x150x32mm

-régi termékkód: MOFTTH-3
FOMOFTTH-3
 - 45x45 mm belső méret
- sarkon rejtve elhelyezhető: LC duplex / SC simplex toldó adapter
- illesztő keret fekete vagy fehér színben: MOGE0200
- üresen
MOK-LC-SC
 - szűkítő keret: 50x50-ről 45x45mm-re
MOGE0200
 - szűkítő keret: 50x50-ről 45x45mm-re
MOGE0200-B
 45-ös rendszerű 2 x LC duplex optikai előlap

- 2 x LC duplex toldó részére, üresen
- befogadó méret: 13,2 x 13,2 mm
- külső méret: 45x45mm
- 45°-os döntött
MODD-2LC
 45-ös rendszerű 2 x duplex SC előlap

- 2 db duplex SC toldó részére, üresen
- 2 modult foglal, méret: 45x45mm
- 45°-os döntött
MODD-2SC
 45-ös rendszerű 2 x ST / FC előlap

- 2 x ST vagy FC toldó részére, üresen
- 2 modult foglal, méret: 45x45mm
- 45°-os döntött
MODD-2ST
 45-ös rendszerű duplex SC tartó modul

- üresen
- 1modult foglal
- méret: 22,5x45mm
MODD-SCD
 45-ös rendszerű simplex SC tartó modul

- üresen
- 1modult foglal
- méret: 22,5x45mm
MODD-SC
 45-ös rendszerű 2 x ST MM toldó modul

- 2 db ST multimode toldóval szerelve
- 1modult foglal
- méret: 22,5x45mm
MODD-ST
easyweb